otázky?
ptejte se!

Blog

 

Vyšší bezpečnost webu díky HTTPS

Vyšší bezpečnost webu díky HTTPS

Mezi hlavní tři důvody používaní HTTPS, které Google uvádí, patří autentifikace, datová integrita a šifrování. HTTPS šifruje komunikaci v počítačové síti a byl vyvinut především s ohledom na bezpečné internetové transakce.


Zavedení EET pro internetové obchody

Zavedení EET pro internetové obchody

Jistě jste si všimli, že již byla zavedena první etapa povinné elektronické evidence tržeb (EET) a to pro hotely a restaurační zařízení. Další etapa se však dotkne každého subjektu, který prodává na internetu ...Digimadi a jeho nové funkce / změny (únor 2016)

Digimadi a jeho nové funkce / změny (únor 2016)

Pro ještě větší pohodlí vašeho podnikání Digimadi platformu neustále rozšiřujeme o nové funkce. A aby vám žádná z naších novinek neunikla, přinášíme vám podrobný přehled všech aktuálních změn.


Automatizujte své podnikání přes CRON úlohy

Automatizujte své podnikání přes CRON úlohy

Automatizací přes CRON úlohy ušetříte při správě svých projektů stovky hodin. Důležitá informace je také ta, že CRON úloha nedělá chyby. Pokud se tedy nastaví určitá činnost, vykonává ji přesně tak, jak se mu zadá.Nakupujte a prodávejte v novém Digimadi tržišti

Nakupujte a prodávejte v novém Digimadi tržišti

S velkým potěšením můžeme oznámit, že jsme spustili náš Digimadi Market, kde mohou uživatelé naší platformy vzájemně prodávat a nakupovat své služby. Otvíráme tak prostor získat rychle, levně a kvalitně ...


Nový dvouúrovňový provizní program

Nový dvouúrovňový provizní program

Jsme rádi, že nás podporujete a doporučujete svým přátelům, rodině i svému okolí. A protože chceme, aby pro vás byla spolupráce ještě více zajímavavější, přicházíme s novým provizním programem, a to dvouúrovňovým.
 
Starší články


Neplýtvejte svým talentem a začněte ještě dnes

POMŮŽEME VÁM