služby nabízíme od roku 2008

O Digimadi

Pro naše klienty předtavujeme stabilního partnera, který poskytuje své služby nepřetržitě přes 10 let. Řada našich "pamětníků" (ano máme klienty, kteří jsou s námi více jak 10 let) nás zná pod společností WebSeller s.r.o. Poslední roky vystupujeme pod společností digimadi people s.r.o., zároveň jsme se stali součástí Digitální rodiny. Jsme parta vývojářů a naše činnost je složena ze tří hlavních částí.

Poskytujeme software digitální kanceláře Azami.cz

Od roku 2007 vytváříme vlastní CMS a ecommerce řešení. Postupem času jsme vytvořili několik jednoduchých a pokročilých nástrojů pro firmy a podnikatele. Tyto nástroje nabízíme pod jednou službou Azami.cz. Jedná se o software jako službu (SaaS), kde za předplacený provoz máte k dispozici všechny nástroje. Dnes máme téměř tisícovku zákazníků, kterým mimo software nabízíme také servisní (vývojářské) práce.

Kódujeme weby

V našem týmu máme zkušené front-end developery a pro řadu klientů pravidelně dodáváme perfektní kód postavený na moderních technologií. Jsme schopni oživit Vaše grafické návrhy v podobě funkčního front-endu, který bude připraven na implementaci do libovolného systému.

Vyvíjíme mobilní aplikace

Díky vlastní platformě Azami.cz, dokážeme za zlomek času vytvářet robustní mobilní aplikace za zlomek času i ceny a to s minimálními provozními náklady a údržbou. Pokud Vás zajímá více, prosím kontaktujte nás.