volné pracovní pozice

Back-End nadšenec / nadšenkyně

Jsme malá brněnská digitální agentura, která se specializuje na zakázkový vývoj a servis e-commerce, webových a mobilních aplikací. Vytváříme také softwarová řešení pro české startupy. Naše služby poskytujeme klientům bez přestávky od roku 2008. Mezi našimi klienty naleznete Müller Pharma, Českou televizi, Siemens, O2, T-Mobile, Digital Payments CZ, Pays, Zákazník.cz a mnoho dalších. 

Pracujeme částečně remote, pravidelně se však scházíme v naší brněnské kanceláři v BABÁK OFFICE v Brně-Králově Poli. Do našeho týmu hledáme šikovného nebo šikovnou Back-End vývojáře / vývojářku.


Na čem se budeš podílet? 

Čekají na Tebe činnosti "za scénou" pro naše klienty. V mezičase budeš také vyvíjet a testovat naši platformu redakčního a e-commerce systému. Nevyžadujeme po Tobě znalost frameworků, nicméně ale musíš perfektně znát surový PHP OOP kód a mít zkušenosti s MySql databázemi. A ostatní Tě rádi naučíme.


Tvá pracovní náplň:


My nabízíme:


Potřebujeme po Tobě:


Navíc u Tebe oceníme:

Vyřizuje

Eva Bialková

To je u nás ta hlavní osoba, která má výběr nových kolegů na starosti. Ke zprávě připoj něco o sobě, ukázky své práce a pokud máš reference, připoj i ty. Pokud však začínáš, neboj se nám to sdělit. Nekoušeme a rádi ti v začátcích pomůžeme.
Napiš nám, co od spolupráce očekáváš.