zde je náš ceník

marketingové služby

Analytika a remarketing

Potřebujete nasadit měřící kódy do Vašich webových stránek nebo internetového obchodu? Nastavíme za Vás cíle, globalní webové značky, Výběry dat, UTM tagy pro akvizice, propojíme GA s Google Search Console, remarketing kódy a mnoho dalšího.

Měřící kódy jsme schopni nasadit pro libovolné platformy, mezi nejčastěji poptávané patří Google Analytics, Facebook, Heuréka, affiliate software, Livechat služby.

750 Kč / hodina

PPC kampaň

Vytvoříme za Vás kampaň na platformách Facebook Ads, Google Ads, Sklik.cz. Součástí vytvoření kampaně je analýza klíčových slov, práce copywritera (žurnalisty). Grafik připraví obrázky inzerce pro požadované rozlišení, dohodou připravíme i jednoduché reklamní bannery. Úkon se váže vždy na jednu inzerci.

Výstupem je závěrečný report s komentářem po ukončení inzerce. V případě, že se jedná o douhodobou kampaň je report vypracován za období jednoho měsíce (30 dní) od spuštění.

10% z výše kreditu, minimálně však 1 500 Kč

SEO / technické

Upravíme HTML/CSS/JS kód Vašich webových stránek tak, aby odpovídal nejnovějším trendům pro vyhledávače. Kód stránek je velmi důležitý, určuje jejich výkon. Špatně optimalizovaný kód může znamenat vysokou míru opuštění a tím i ztrátu potenciálních zákazníků. Součástí technické optimalizace je analýza základních klíčových slov, nastavení META hlaviček, sématiky kódu, technická optimalizace nastavení domény, optimalizace URL adres, ošetření 404 adres. Více rádi sdělíme s konkrétní nabídkou.

750 Kč / hodina
u zakázek nových webů, e-shopů a mobilních aplikací v ceně

SEO / obsah a zvýšení dosahu

Mimo práce na obsahu Vašich webových projektů je nedílnou součástí i rozšiřování tzv. dosahu. To znamená, že byste měli vytvářet takovou činnost, aby Vás jiné internetové zdroje citovali a odkazovali na Vaše webové stránky. Zvyšování dosahu se dá řešit budováním relevantních zpětných odkazů, partnerskými spolupracemi s jinými webovými stránkami (např. publikací článků), tvorbou audio video obsahu, atp.

500 Kč / hodina

Copywriting / editoring

Na míru vytvoříme texty pro Váš projekt. Texty u nás jsou zpracovány profesionálními žurnalisty a copywriteři s dlouholetou praxí, lingvisty. Máte tak jistotu, že budou správně nejenom po gramatické, obsahové stránce, ale také po stránce komunikační. Pokud si texty píšete rádi sami a potřebujete pomoci pouze se slohovou úpravou, pak rádi zajistíme jejich korekci.

750 Kč / hodina

UX design / poradenství

UX design je nedílnou součástí výroby webových stránek, internetového obchodu či mobilní aplikace. V případě, že si u nás necháváte zpracovat grafický návrh, nebo jste si vybrali již hotovou webovou šablonu s licencí, máte úvodní konzultaci UX designera v ceně.

Pokud již máte grafický návrh a potřebujete zpětnou vazbu od UX designera, kontaktujte nás. V týmu máme zkušené kolegy, kteří rádi pomohou. Jsme členové asociaceux.cz, aktivně sledujeme nové trendy u nás i ve světě.

500 Kč / hodina
u zakázek nových webů, e-shopů a mobilních aplikací v ceně

DŮLEŽITÉ:
Nabídka je platná pouze pro stávající klienty digimadi people s.r.o., pro veřejnost uvedené služby neposkytujeme.

Ceny jsou uvedeny bez 21% DPH.