večerní kurz

Webový vývojář za 3 měsíce

1. BLOK - Front-end a UX/UI

Všichni naši zákazníci provozují své projekty na naší platformě Azami. Azami je kombinovaný redakční a e-commerce systém s prvky CRM. Disponuje šablonovacím systémem TWIG a XSLT, který je pro naše klienty otevřený (více zde).

Mezi naše zákazníci jsou provozovatelé internetových obchodů, živnostníci, malé i velké společnosti.

Vývoj na míru a veškeré doplňkové služby poskytujeme výhradně našim zákazníkům na platformě Azami. Neprovádíme úpravy řešení třetích stran (např. Wordpress, Shoptet, Magneto, Joombla, ..).

Pokud máte webové stránky na opensource řešení, rádi je bezplatně převedeme na Azami. Pro konkrétní nabídku nás neváhejte kontaktovat.

"Objednal jsem poprvé a nelituji toho. Rychlá a výborně odvedená práce."
Petr K
"Za začátku jsem měl jenom myšlenku, ale až v digimadi mi ji pomohli realizovat"
Aleš M.
"Vytvořili mi web zcela na míru a také mi zdarma poskytli jakékoliv rady."
Jiří P.
"Lidé v Digimadi jsou prostě odborníci ve svém oboru. Jsem s nima pokaždé spokejen"
Antonín C.
 
 
2. BLOK - Back-end (PHP & SQL)

Jakékoliv Vaše požadavky a poptávky můžete pohodlně zadávat do připraveného HelpDesk systému. Pokud máte poptávek více, sami si určujete jejich prioritu odbavení. Vše můžete spravovat a sledovat on-line prostřednictvím webového prohlížeče nebo mobilního telefonu.

K dispozici jsme také na e-mailové adrese helpdesk@digimadi.cz nebo na telefonním čísle +420 777 362 238. Pokud dáváte přednost psanému slovu, můžete také využít náš živý chat, kde Vám rádi poskytneme naši podporu.

Můžete využít také našich služeb v oblasti marketingu. Tyto služby jsou výhradně určené pro zákazníci, kteří u nás mají své webové stránky, internetový obchod, mobilní nebo webovou aplikaci. Díky dokonalé znalosti našeho systému, jsme schopni provádět nezbytné úpravy projektů za zlomek času a za minimální náklady. Marketingové agentury jsou závislí na omezeném přístupu do "kódu" webových stránek a jsou omezeni často samotným softwarovým řešením.

3. BLOK - Projektové řízení (AGILE)

Veškerý front-end a funkční část back-endu je u nás volně dostupná. To znamená, že si můžete jakékoliv úpravy na webových stránkách provádět sami, nebo je může zajistit Váš webový vývojář (toto musí umět). Tím se zcela lišíme od naší konkurence, kde musíte veškeré úpravy řešit přímo přes ně, nebo specializované / partnerské firmy.

Pokud neznáte vývojáře, který by Vám nezbytné úpravy provedl, jsme samozřejmě připraveni je za Vás udělat. Výhoda řešení přes nás je rychlejší realizační čas a absence nutnosti studovat dokumentaci, protože náš systém známe jako vlastní boty.

Nahlédněte do našeho ceníku vývoje na míru.

4. BLOK - Praktické workshopy

Velmi si uvědomujeme, že vývojem na míru to nikdy neskončí. Svůj projekt realizujete proto, abyste získali zákazníky, návštěvníky, uživatele. Proto výhradně našim klientům poskytujeme i služby v oblasti SEO (optimalizace pro vyhledávače), výkonnostního marketingu (PPC, analytika) a UX designu.

V našem týmu je celá řada odborníků, kteří jsou připraveni Vám pomoci. Zázemí je rozšířeno o externí specialisty z řad freelancerů a agentur.

Jakékoliv Vaše potřeby je možné jednoduše poptat prostřednictvím Helpdesk systému.

Konzultace v ceně zakázek

Jako samozřejmost bereme odborné konzultace během realizace zakázek. Tyto konzultace jsou vždy v ceně. Pokud například plánujete inovaci stávajících webových stránek nebo internetového obchodu,

I pro vás vytvoříme krásnou a funkční online aplikaci.
chci VLASTNÍ online aplikaci