Otázky? Napište nám!

Jak Digimadi funguje?

Digimadi Vám dává k dispozici seskupení nástrojů a služeb, které budete dříve či později potřebovat pro své podnikání na Internetu.

Tyto nástroje a služby poskytuje v plné funkčnosti všem svým uživatelům a to bez ohledu na typ předplaceného balíčku.

Digimadi je tvořeno 4 pilíři:

Redakční systém

U jednoho projektu nikdy neskončíte,
i když si myslíte, že ano.

Jednoduchý, ale robustní redakční systém

Na platformě Digimadi je možné provozovat jednoduché webové stránky i velké portály. Uživatelsky jednoduchý, ale technicky velmi robustní redakční systém umožňuje postavit prakticky libovolný webový projekt. Velmi oblíbené jsou u nás blogy, landing page, nebo klasické webové stránky.

Díky svému unikátnímu řešení, Vám Digimadi umožní spravovat více projektů pod jedním účtem.

Funkce platformy jdou na míru rozšiřovat a téměř bez omezení lze platformu propojovat s dalšími službami třetích stran.

Tvorba projektů jde skvěle od ruky, protože Digimadi má otevřený front-end. Jakýkoliv vývojář Vám může pomoci s realizací. Kód webových šablon je plně k dispozici.


Spojení s e-commerce

Digimadi byl přímo navržen pro e-commerce. To znamená, že samotná architektura celé platformy je přizpůsobena tak, abyste mohli své projekty propojovat. Sledujeme nové trendy v on-line podnikání a platformu neustále vyvíjíme. U nás nenajdete "modul e-shop", co rozšiřuje redakční systém. Digimadi je redakční i e-commerce systém zároveň.Agenda

Pomůžeme Vám s automatizací
a se zjednodušením všedních operací.

Podnikání na jednom místě

K podnikání patří také nutná administrativa. Připravili jsme funkce, které Vám pomohou s kontrolou účetnictví, vedením kontaktů a správou financí. Vybrané procesy jsou automatizované a pomohou Vám ušetřit čas a získat nutný přehled. Díky tzv. cron úlohám si můžete dokonce vytvářet vlastní kombinace procesů, které budou také automatizovány.

Veškeré funkce můžete využívat bez omezení a dalších poplatků.

Co Vám agenda Digimadi umožní?

  • Vytvářet faktury a další doklady
  • Spravovat pokladnu
  • Propojit agendu s Vaší bankou
  • Spravovat své kontakty
  • Evidovat libovolné množství domén
  • Mít neomezené množství e-mailových schránek

Propagace

SEO, PPC, CTR, META, ...
Nic podobného pro Vás nebude neznámou.

SEO milujeme

Digimadi obsahuje sadu marketingových nástrojů, které Vám pomohou budovat publikum i zákazníky. Je silně orientované na SEO (optimalizace pro vyhledávače), jehož podporu naleznete v celém systému. Jmenovitě například vlastní URL adresy, editace META značek, kontrola přesměrování adres, definice klíčových slov. Systém však umožňuje více. Můžete například mít zkrácené URL adresy na své doméně anebo sledovat zpětné odkazy na cizích doménách.

Nástroje bez kterých to nejde

Platforma však obsahuje i jednoduchý víceúrovňový provizní program, který je ihned po aktivaci funkční. K dispozici máte také e-mailingový nástroj, který umí plánovat a dávkovat rozesílky, podporuje auto-respondery, personalizaci, segmentaci příjemců, sledování přečtení e-mailů i automatické vyřazování neplatných adres.

Podpora oblíbených služeb

V platformě však naleznete i podporu služeb třetích stran. Například můžete u nás sledovat své statistiky Google Analytics, pracovat s platební bránou GOPAY, aj.

Vzdělání a rozvoj

Blahopřejeme!
Máte svého asistenta.

Digimadi Vám přidělí asistenta, který Vám bude k dispozici 365/24/7.

Unikátní Žebříček úspěchů

Představte si, že máte pomocníka, asistenta, který Vám přesně řekne, co byste ještě mohli na svých projektech zlepšit. Představte si asistenta, který automaticky vyhodnotí závislosti ve Vašem podnikání a navrhne, jak ještě více zlepšit Vaše výsledky.

Vytvořili jsme asistenta, který neřeší Vaše vědomosti, ale sdílí ty své. Učí se každý den, aby Vám mohl ukázat, že podnikání lze dělat bezpečně a s radostí.


Komunita a tržiště služeb

Digimadi není jen systémem pro řízení projektů, agendy a propagace. Je to platforma, která spojuje komunity. Díky našemu tržišti můžete poptat jakoukoliv službu a stejně tak můžete odpovědět na poptávky ostatních uživatelů Digimadi.

Prostřednictvím tržiště můžete nabídnout své služby. Máme také dvouúrovňový partnerský program, kde nabízíme celoživotní provize.


A kdo využil naše služby?

Reference Digimadi


+ stovky dalších. Děkujeme za důvěru!Vyzkoušet Digimadi