volné pracovní pozice

Fullstack nadšenec / nadšenkyně

Startup, kde můžeš začít:

Jsme malá brněnská digitální agentura a do našeho týmu hledáme šikovného nebo šikovnou fullstack vývojáře / vývojářku. Nemusíš mít za sebou velké projekty a roky zkušeností, je pro nás důležitější nadšení a chuť do práce.

Můžeme Ti pomoci získat praktické zkušenosti a rádi Ti budeme krýt záda. Proto je pozice vhodná také pro studenty IT oborů, kteří by rádi při studiu získali skutečně zajímavou a pestrou praxi.

Nevyžadujeme znalost frameworků, ale výbornou orientaci v PHP kódu, MySQL databázích a HTML/CSS rozhodně ano.

Pokud tedy hledáš firmu, kde uplatnit své dosavadní vědomosti a ověřit si je na různých projektech, tak čti dále.

Pár slov o nás

Specializujeme se na zakázkový vývoj a servis e-commerce, webových a mobilních aplikací. Vytváříme také softwarová řešení pro české startupy. Naše služby poskytujeme klientům bez přestávky od roku 2008. Mezi našimi klienty naleznete Müller Pharma, Českou televizi, Siemens, O2, T-Mobile, Digital Payments CZ, Pays, Zákazník.cz a mnoho dalších.

Pracujeme převážně remote, pravidelně se však scházíme v naší brněnské kanceláři v BABÁK OFFICE v Brně-Králově Poli.

Na čem všem se budeš podílet?

Budeš součástí větších či menších projektů, které realizujeme agilní formou. Čekají Tě realizace webových a mobilních řešení pro naše klienty, startupy či naše SaaS nástroje. V mezičase budeš také vyvíjet a testovat naši vlastní platformu redakčního a e-commerce systému. Pro naše klienty budeš řešit projekty v jejich funkčních částech frontendu v JavaScriptu, na backendu pak v PHP.

Máš-li zkušenosti z jiných programovacích jazyků, je to pro Tebe velká výhoda, protože základní principy jsou vždy stejné. :)

Tvá pracovní náplň:

Potřebujeme po Tobě:

Nabízíme Ti:

Navíc u Tebe oceníme:

Vyřizuje

Eva Bialková

To je u nás ta hlavní osoba, která má výběr nových kolegů na starosti. Ke zprávě připoj něco o sobě, ukázky své práce a pokud máš reference, připoj i ty. Pokud však začínáš, neboj se nám to sdělit. Nekoušeme a rádi ti v začátcích pomůžeme.
Napiš nám, co od spolupráce očekáváš.